Z rozmów z potencjalnymi użytkownikami aplikacji ShoppingAdvisor #dajsiepoznac

Parę wniosków jakie mi się nasunęły, bądź jakie ktoś mi podsunął w trakcie rozmów z potencjalnymi użytkownikami czyli generalnie ludźmi z którymi podzieliłam się swoim pomysłem na aplikację.

1 – Koniecznie muszę dodać do listy przewidywanych zakupów możliwość odhaczania tego co własnie zakupiliśmy, ponieważ raczej chciałabym, by użytkownik pozostał z aplikacją, a nie przerzucił sobie listę do innej apki, by iść na zakupy albo co gorsza był zmuszony do używania dwóch apek:)

2 – Czarna lista/archiwum – nie wiem jeszcze jak to nazwę, ale cel jest taki, by można było usunąć z listy coś, czego już więcej nie potrzebujemy w naszym domu, a co kupowaliśmy cyklicznie przez jakiś czas. Na przykład latem regularnie kupujemy pudełko lodów – zimą niekoniecznie.

3 – Bardzo ważna zmiana w notowaniu nowych zakupów. Mianowicie – powinniśmy notować nie konkretny zakup, ale moment otwarcia opakowania mąki, makaronu, szamponu itd, ponieważ kupując go zgodnie z podpowiedziami systematycznie będziemy skracać czas między zakupami co przekłamuje uśrednione wyniki, które są bazą do przewidywań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *